OxOn dėmių valiklis su aktyviu deguonimi. HygienFresh®, 750 ml

9,69

HygienFresh® OxOn yra plataus poveikio itin efektyvus dėmių valiklis, skirtas dėmių šalinimui iš įvairaus pluošto audinių. Valiklis yra putų pavidalo, su jose esančiomis aktyvaus deguonies molekulėmis ir aktyviomis paviršiaus medžiagomis (PAM). Puikiai valo žolės, vyno, ketčupo, kavos, arbatos, šokolado, sulčių dėmes.  Teisingai naudojamas valiklis negadina audinio spalvų ir nepalieka jokių žymių.

HygienFresh® OxOn priemonė naudojama prieš skalbimą. Produktą purkšti tiesiai ant dėmės, 5-10 min palaukti ir gaminius sudėti skalbimui.

Prekės ženklas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės  kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “OxOn dėmių valiklis su aktyviu deguonimi. HygienFresh®, 750 ml”

Liko 5

Užsakyti telefonu


Share

X