33 skalbimai! Universalus skalbimo skystis su fermentais ir OdorBlock molekulėmis. HygieneFresh®, 1 l

6,99

HygienFresh® OdorBlock Deodetergente yra itin koncentruotas skalbimo skystis baltiems ir spalvotiems gaminiams iš medvilnės bei sintetinių pluoštų. Dėka joje esančių specialių OdorBlock molekulių, efektyviai šalina net ir įsisenėjusį kvapą gaminiuose. Puikiai tinka kasdieniniam skalbimui, sportui skirtiems drabužiams ir pan. Skalbimo priemonė turi malonų švaros kvapą, joje yra keletas skirtingų fermentų, kurie aktyviai šalina dėmes. Sudėtyje nėra fosfatų, silikatų ir šarminių medžiagų.
1 litro skalbiklio užtenka net 33 skalbimams!

Skalbimo priemonę galima naudoti skalbiant automatine skalbimo mašina arba rankomis.Dozavimas (1 buteliuko dangtelis = 30 ml) skalbiant mašina 1 dangtelis 4-5 kg sausų skalbinių, skalbiant rankomis –  5 ml 1 litrui vandens.

Išsamias produkto naudojimo instrukcijas rasite gaminio pakuotės priekyje esančios etiketės vidinėje dalyje.

Prekės ženklas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

 

Papildoma informacija
Tūris

1L

Kvapas

Švaros

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “33 skalbimai! Universalus skalbimo skystis su fermentais ir OdorBlock molekulėmis. HygieneFresh®, 1 l”

Liko 5

Užsakyti telefonu


Share

X