Kvapo šalintojas, HygienFresh, 400 ml

3,5911,79

HygienFresh® OdorBlock yra inovatyvus  daugiafunkcinis kvapų naikintojas – greitas ir patikimas.Specialios aktyviosios molekulės neutralizuoja pirminį nemalonaus kvapo šaltinį.  HygienFresh® OdorBlock suteikia gaivumo ir švaros pojūtį. Specialios šios priemonės sudedamosios dalys aktyviai šalina: rūkalų ir degėsių kvapą, pūvančių šiukšlių kvapą, nemalonų gyvūnų kvapą, svylėsių kvapą, nemalonų maisto kvapą, svogūnų ir česnakų kvapą, drėgmės kvapą ir daugelį kitų kvapų!

HygienFresh® OdorBlock gaiviklį galima naudoti visur. Jis netepa ir nereikalauja papildomo apdorojimo. Naudokite prieš arba po skalbimo.

Purškite tiesiogiai ant apmušalų, drabužių ar į orą. Purškite 20 – 30 cm atstumu.

 

Išvalyti
Užsakyti telefonu

Prekės kodas A32-000QU Kategorijos ,


Share
Aprašymas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės  kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

Papildoma informacija
Svoris0.4 kg
Tūris

100 ml, 750 ml, 400 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kvapo šalintojas, HygienFresh, 400 ml”
X