Gaminių baliklis su deguonimi. HygienFresh®, 1l

8,99

HygienFresh® OxOn audinių baliklis yra skirtas baltiems ir spalvotiems gaminiams iš įvairaus pluošto. Baliklis deguonies pagrindu efektyviai šalina dauguma dėmių netgi žemoje 20 – 30 laipsnių vandens temperatūroje. Naudojant šią priemonę spalvoti gaminiai tampa ryškesni, o balti – dar baltesni. Baliklį galima naudoti ir tiesiogiai pigmentinių ar įsisenėjusių dėmių šalinimui. Tinkamai naudojamas baliklis neardo ir nepažeidžia audinio pluošto.

HygienFresh® OxOn baliklį rekomenduojama naudoti skalbiant mašina. Rekomenduojamas kiekis priklauso nuo vandens kietumo ir gaminių užterštumo: mažai užterštiems gaminiams 3 ml/ kg sausų skalbinių, vidutinio užterštumo–5 ml/ kg, labai užterštiems–7 ml/kg.

Išsamias produkto naudojimo instrukcijas rasite gaminio pakuotės priekyje esančios etiketės vidinėje dalyje.

Prekės ženklas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės  kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

Papildoma informacija
Svoris1 kg
Paskirtis

Baltiems gaminiams, Dėmėms šalinti, Spalvotiems gaminiams

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gaminių baliklis su deguonimi. HygienFresh®, 1l”

Liko 5

Užsakyti telefonu

Prekės kodas A48-500D Kategorijos ,


Share

X