Trigubos paskirties purškiklis audiniams, paviršiams ir orui, Laukinė orchidėja, HygienFresh, 500 ml

7,59

Hygienfresh® Deo Elisir Orchidea Selvatica yra trigubos paskirties purškiama priemonė. Dėka specialių mikro kapsulių šią priemonę galima naudoti kaip ilgai išliekantį kvapo gaiviklį su laukinės orchidėjos aromatu. Purškiklio sudėtyje esančios katijoninės medžiagos užtikrina stulbinantį rezultatą, naudojant jį kaip paviršiaus dulkių valiklį. Naudokite šį produktą drabužių lyginimo metu ir šis procesas jums taps tik lengva našta.

Šią priemonę purškite 30 cm atstumu nuo paviršiaus ir drabužio ar tiesiog bet kurioje patalpoje.

Neturime


Prekės kodas A73-910A Kategorija Žyma


Share
Aprašymas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės  kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

Papildoma informacija
Svoris0.5 kg
Kvapas

Laukinė orchidėja

Paskirtis

Universalūs

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trigubos paskirties purškiklis audiniams, paviršiams ir orui, Laukinė orchidėja, HygienFresh, 500 ml”
X