Trigubos paskirties purškiklis audiniams, paviršiams ir orui, Baltojo muskuso, HygienFresh, 500 ml

7,59

Hygienfresh® Deo Elisir Muschio Bianco yra trigubos paskirties purškiama priemonė. Dėka specialių mikro kapsulių šią priemonę galima naudoti kaip ilgai išliekantį kvapo gaiviklį su baltojo muskuso aromatu. Purškiklio sudėtyje esančios katijoninės medžiagos užtikrina stulbinantį rezultatą, naudojant jį kaip paviršių dulkių valiklį. Naudokite šį produktą drabužių lyginimo metu ir šis procesas jums taps tik lengva našta.

Šią priemonę purškite 30 cm atstumu nuo paviršiaus ir drabužio ar tiesiog bet kurioje patalpoje.

Prekės ženklas

HygienFresh® – neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu suteikdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas drabužis ar buityje naudojamas gaminys nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl italų kompanija Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam kliento poreikiui patenkinti. Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės  kasdien palaikyti švarą ir gaivą kiekvienuose namuose.

Papildoma informacija
Svoris0.5 kg
Kvapas

Baltasis muskusas

Paskirtis

Universalūs

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trigubos paskirties purškiklis audiniams, paviršiams ir orui, Baltojo muskuso, HygienFresh, 500 ml”

Liko 1

Užsakyti telefonu

Prekės kodas A73-900A Kategorija Žyma


Share

X