Kokiomis prekėmis prekiauja delicatoshop.lt?

Delicato.lt prekiauja aukščiausios kokybės italų gamintojo Tintolav produkcija. Italų kompanija Tintolav, įsikūrusi Turino mieste, skalbimo ir cheminio valymo pramonės sektoriuje dirba jau daugiau nei 40 metų. Per paskutinius kelerius metus kompanija tapo viena iš pirmaujančių, tiekdama rinkai išskirtinius produktus, kurie patenkina ir profesionalų, ir namų ūkių poreikius.Remdamasi savo ilgamete patirtimi ir novatoriškumu, kompanija su pasididžiavimu pristatė naujus prekės ženklus, kurių produktai skirti kiekvieno žmogaus buičiai. HygienFresh® – nauji ir neprilygstami profesionalūs produktai, kurie valo, saugo ir minkština, tuo pačiu sutekdami ilgai išliekančius aromatus. Kiekvienas jūsų drabužis nusipelno teisingos priežiūros, štai kodėl Tintolav sukūrė konkrečius produktus kiekvienam jūsų poreikiui patenkinti.Itin aukštos kokybės, koncentruoti skalbikliai ir skalbimo priedai, minkštikliai, esencijos, oro gaivikliai, paviršiaus valikliai ir dar daug kitų profesionalių priemonių padės jums kasdien palaikyti švarą ir gaivą namuose.Antrasis delicatoshop.lt pristatomas prekės ženklas – Bioxelle®. Bioxelle® profesionalūs produktai pasirūpins jūsų ir jūsų mažųjų šeimos narių drabužiais. Kiekvienas iš Bioxelle produktų buvo sukurtas nuodugniai ištyrus sudėtines jų dalis. Visos veikliosios medžiagos, esančios skalbikliuose, minkštikliuose ir gaivikliuose, pasirinktos įvertinus jų minimalų poveikį žmogaus odai. Šiuos Tintolav kompanijos teiginius patvirtina Milane įsikūręs Institute of Skin and Product Evaluation (ISPE). Atllikto tyrimo rezultatai kalba patys už save – odos sudirginimo ženklų kontakto su produktais metu neaptikta. Be to, Turino universiteto atlikto tyrimo metu nustatyta, jog nikelio kiekis kiekviename iš produktų buvo < 0,01 ppm.

Ar delicatoshop.lt produktai tinkamai vaikams ir jautriems žmonėms?

Taip, vaikams ir alergiškiems žmonėms siūlome specialiai tam skirtą Bioxelle® hipoalerginių produktų liniją.

Kada gausiu užsakytas prekes?

Prekės Lietuvoje pristatomos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo, nebent iškyla nenumatytų aplinkybių, apie kurias pirkėjas yra nedelsiant informuojamas.

Kas pristato prekes?

Prekės Pirkėjui pristatomos vienu iš pasirinktų būdu:

-per DPD kurjerių tarnybą;

-per LP Express kurjerių tarnybą;

-per LP Express terminalus.

Ar pristatote prekes į užsienį?

Šiuo metu prekės pristatomos tik Lietuvoje.

Kaip galima grąžinti prekes?

Prekę grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Apie prekės grąžinimą informuokite el. paštu (pardavimai@delicato.lt) arba telefonu +370 682 21 976.  Prekės grąžinimo išlaidos tenka Jums. Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus: Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Man trūksta informacijos apie prekę, kur kreiptis?

Susisiekite telefonu +370 682 21 976 arba el. paštu pardavimai@delicato.lt.